مزوتراپی مو یک روش پیشرفته درمانی است که طی آن ترکیبی از ویتامین‌ها، مواد معدنی از جمله کلسیم، منگنز، مس، روی، سلنیوم، آهن و پتاسیم و اسیدهای آمینه ضروری مستقیماً به پوست سر تزریق می‌شود. مزوتراپی مو به دلیل تحریک فولیکول‌های مو، سبب بازسازی و تحریک آن‌ها، افزایش ضخامت موها، کاهش ریزش مو و در نتیجه تقویت موها و افزایش درخشندگی آن‌ها خواهد شد.

مزوتراپی مو برای درمان ریزش مو

مزوتراپی مو درمانی برای ریزش مو

ریزش مو مشکلی شایع در میان تمام زنان و مردان جامعه است؛ علی الخصوص افرادی که در شهرهای بزرگ و آلوده زندگی می‌کنند. همین آلودگی سبب چرب شدن موها و در نتیجه ریزش آن‌ها خواهد شد. علاوه بر آلودگی هوا، افزایش استرس و اضطراب نیز می‌تواند منجر به ریزش مو شود. جالب است بدانید که فولیکول‌های مو از نخستین بخش‌هایی از سلول‌ها هستند که تحت تأثیر تغییرات بدن قرار می‌گیرند. آسیب وارد شدن به فولیکول‌های مو سبب ریزش مو می‌شود که یکی از نگرانی‌های جدی افراد است. برای رفع مشکل ریزش مو، لازم است مواد مغذی مورد نیاز به فولیکول‌های مو برسد و مزوتراپی مو همان روشی است که مستقیماً این مواد مغذی را به فولیکول‌های مو رسانده، مو را تقویت و ضخیم کرده و ریزش را قطع می‌کند.

مزایای مزوتراپی مو

مزوتراپی مو و تزریق ویتامین‌ها و مواد مغذی به پوست سر، مزایای متعددی دارد از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تقویت و بازسازی سلول‌های پوست سر و فولیکول‌های مو
  • کمک به رشد و رویش مجدد مو
  • تنظیم چربی پوست سر و درمان شوره سر
  • پیشگیری و درمان ریزش مو
  • افزایش ضخامت مو
  • درمان پوسته ریزی کف سر

ترکیب مزوتراپی مو با سایر روش‌ها

علاوه بر اینکه مزوتراپی مو می‌تواند به تنهایی مورد استفاده قرار بگیرد، از این روش می‌توان به صورت ترکیبی با سایر روش‌های تقویت موی سر استفاده کرد. از جمله این روش‌ها می‌توان به هیالورونیک اسید، پی آر پی، تزریق چربی، کاندیشن مدیوم اشاره کرد. در واقع با ترکیب مزوتراپی مو و سایر روش‌های درمانی، اثربخشی این روش‌ها افزایش یافته و نتیجه درمان با سرعت بیشتر و در مدت زمان کوتاه‌تری مشاهده خواهد شد. با این ترکیبات، می‌توان مشکلاتی از جمله شوره سر، خشکی پوست سر، پوسته ریزی، نازک بودن، شکنندگی موها و کم حجم شدن موها را درمان کرد.

در کلینیک دکتر نیلفروش زاده بهترین دکتر کاشت مو در تهران، با ترکیب مزوتراپی مو و سایر روش‌های تقویت مو به بهترین شکل ممکن ریزش مو و سایر مشکلات مربوط به موی سر آقایان و بانوان درمان می‌شود. همچنین امروزه از مزوتراپی بعد از کاشت ابرو جهت پرپشت کردن ابرو و جلوگیری از ریزش مو ابروی کاشت شده استفاده می‌گردد.

چرا کلینیک کاشت مو و ابرو دکتر نیلفروش زاده؟!

بیش از 30 سال تجربه موفق

12 هزار پرونده کاشت مو و ابرو

اولین کلینیک کاشت مو ایران

جدیدترین متدهای کاشت مو و ابرو

ما آن چیزی را انجام می‌دهیم که نیاز شماست!

ترکیب مزوتراپی مو با هیالورونیک اسید

از ترکیب هیالورونیک اسید به همراه مزوتراپی مو می‌توان برای قبل و بعد از کاشت مو استفاده کرد؛ این ترکیب سبب بازسازی، تقویت و ترمیم پوست سر و فولیکول‌های مو بعد از کاشت مو خواهد شد.

ترکیب مزوتراپی مو با پی آر پی (PRP+ Meso)

پی آر پی (پلاسمای غنی از پلاکت است) که متشکل از فاکتورهای رشدی بسیار موثر برای فولیکول‌های مو است از خون فرد گرفته شده است. از این روش می‌توان برای تقویت و بازسازی و رشد مجدد موها استفاده کرد. حال با ترکیب روش پی آر پی و مزوتراپی مو، یک کوکتل ترکیبی از ویتامین‌ها و اسیدهای آمینه با پی آر پی به پوست سر به صورت مستقیم تزریق می‌شود. تعداد جلسات و فواصل زمانی میان تزریق این ترکیبات به نظر متخصص پوست و مو بستگی دارد. از این روش می‌توان برای بازسازی و ترمیم پوست سر و فولیکول‌های مو قبل و بعد از کاشت مو بهره برد که بعد از ترمیم زخم‌های محل کاشت می‌توان آن را انجام داد.

تزریق چربی به همراه مزوتراپی (Meso+Fat)

سلول‌های چربی که حاوی سلول‌های بنیادی هستند و از منابع چربی مناسب از بدن فرد از جمله ران، پهلو، شکم و کنار باسن گرفته می‌شود همراه با ویتامین‌ها و اسیدهای آمینه موجود در مزوتراپی مو وارد پوست سر می‌شود. این کوکتل بسیار مغذی با تقویت و تحریک فولیکول‌های مو سبب بازسازی و جلوگیری از ریزش مو می‌شود. از این روش نیز همانند سایر روش‌های درمان ریزش مو می‌توان قبل و بعد از کاشت مو طبق تشخیص متخصص پوست و مو بهره برد.

کاندیشن مدیوم همراه با مزوتراپی مو (Meso+CM)

کاندیشن مدیم به مجموعه مولکول‌های ترشح شده از سلول‌های بنیادی مزانشیمی گفته می‌شود که شامل فاکتورهای رشد بسیار قوی برای بازسازی و تنظیم چرخه مو هستند. ترکیب این سلول‌ها به همراه مزوتراپی مو می‌تواند تاثیرگذاری درمان ریزش مو و بازسازی فولیکول‌های مو را چندین برابر کند. همانند روش‌های قبلی با تشخیص متخصص پوست و مو استفاده از این روش درمانی قبل و بعد از کاشت مو بسیار موثر خواهد بود.

برای دریافت مشاوره تخصصی با دکتر نیلفروش زاده و سایر متخصصین پوست و مو کلینیک دکتر نیلفروش زاده و دریافت بهترین شیوه درمان ریزش مو، می‌توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

مشخصات(Required)
دریافت نوبت جهت انجام خدمات:

ماندگاری مزوتراپی مو

مدت زمان ماندگاری مزوتراپی به ویژگی‌های نوع درمان و مواد ترکیبی همراه آن بستگی دارد. در صورت استفاده از مزوتراپی به تنهایی، معمولاً 4 تا 6 جلسه تزریق با فاصله زمانی 3 تا 5 هفته لازم است. اگر سایر روش‌های درمان ریزش مو با مزوتراپی ترکیب شود، تعداد جلسات و فواصل زمانی بین آن‌ها متفاوت بوده و طبق تشخیص متخصص پوست و مو تعیین می‌شود. ماندگاری نتیجه مزوتراپی مو به تنهای بین 12 تا 18 ماه ادامه خواهد داشت و در صورت ترکیب شدن با سایر روش‌ها اثرگذاری آن بیشتر خواهد شد.

جمع بندی

مزوتراپی مو روشی عالی برای تقویت، بازسازی و رشد مجدد موهای سر است. در واقع با تزریق مستقیم تمامی مواد مغذی به پوست سر می‌توان به بهبود وضعیت رشد موها سرعت بخشید. یکی از مزایای مهم مزوتراپی مو امکان ترکیب این روش با سایر درمان‌های ریزش مو است. به این ترتیب طی هر جلسه تزریق مزوتراپی به همراه سایر مواد مغذی می‌توان در مدت زمان کوتاهی شاهد تقویت موها و کنترل ریزش موی سر باشید.

فعالیت دکتر نیلفروش زاده در سایر کشورها

ما علاوه بر ایران، در شش نقطه دنیا در کنار شما هستیم… پیوند و ابرو تخصص ما در دنیاست.

✔عمان-مسقط

✔امارات-دبی

✔ترکیه-استانبول

✔پرتغال

✔اتریش

✔اربیل عراق

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *