بر کسی پوشیده نیست که انتخاب یک کلینیک خوب برای کاشت مو می‌تواند تاثیر زیادی در نتیجه این جراحی زیبایی داشته باشد. در واقع بخش زیادی از کیفیت کاشت مو وابسته به کلینیک انتخابی، پزشک متخصص و تیم اجرایی آن است. در این مطلب قرار است ویژگی‌های یک کلینیک خوب را بررسی کنیم. همچنین به شما توضیح دهیم که برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران لازم است به چه نکات و معیارهایی توجه کنید. بنابراین اگر شما هم در مرحله تصمیم‌گیری درباره کلینیک کاشت مو هستید، ادامه این مطلب مهم را از دست ندهید.

بهترین کلینیک برای کاشت مو

تاثیر انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در نتیجه نهایی

انتخاب یک کلینیک خوب برای کاشت مو تاثیر زیادی در نتیجه و کیفیت کاشت مو دارد. در صورتی که مرکز مورد نظر شما از وضعیت بهداشتی خوبی برخوردار نباشد، خطرات جدی از جمله عفونت بیمار را تهدید می‌کند؛ یا در صورتی که تیم اجرایی از تخصص بالایی برخوردار نباشند، قطعا بیمار نتیجه دلخواه را از کاشت مو کسب نخواهد کرد. به همین خاطر حتماً باید پیش از اقدام به انجام عمل کاشت مو به اندازه کافی تحقیق کرده تا در نهایت تصمیم درستی بگیرید. در این محتوا ما در کنار شما هستیم تا مهمترین معیارهایی که لازم است در تصمیم گیری خود مد نظر قرار بدهید را برشماریم. معیارهایی مانند تجربه کاری پزشک متخصص، حرفه‌ای بودن تیم جراحی، مشاوره کلینیک، بهداشت، مجوزهای قانونی و… همه و همه در انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو نقش دارند.

ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

کلینیک‌هایی که کیفیت مناسبی در زمینه کاشت مو به بیماران خود ارائه می‌کنند دارای یک سری ویژگی‌ها هستند. در ادامه به بررسی تعدادی از این ویژگی‌ها می‌پردازیم. شما با در نظر گرفتن این معیارها می‌توانید بهترین کلینیک کاشت مو در تهران را انتخاب کنید.

نمونه کارهای کاشت موی متعدد

مهم‌ترین و البته ساده‌ترین معیار در زمینه انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران، مشاهده نمونه کارهای موفق و متعدد آن خواه بود. یک کلینیک حرفه‌ای کاشت مو نمونه کارهای بسیاری برای ارائه دارد. در واقع کلینیک‌های با تجربه آلبوم کاری بسیار قطوری از انواع نمونه‌های کاشت مو و ابرو دارند که با مشاهده این آلبوم‌ها می‌توانید تفاوت قبل و بعد مراجعین را مشاهده کنید.

نمونه کاشت مو در کلینیک دکتر نیلفروش زاده (قبل و بعد کاشت مو)

تحصیلات و تجربه بالا در زمینه پیوند و کاشت مو

قطعاً زمانی یک مرکز کاشت مو به عنوان بهترین کلینیک کاشت مو در تهران و حتی کل ایران شناخته می‌شود که در آن بهترین متخصصین کاشت مو فعالیت داشته باشند؛ در واقع تخصص و تجربه دکتر کاشت مو است که به عنوان اولین معیار موفقیت این جراحی شناخته می‌شود. بدیهی است که هیچ‌ فردی دوست ندارد که با پرداخت هزینه مالی و همچنین طی کردن دوران نقاهت پس از کاشت مو، به نتیجه دلخواه خود دست پیدا نکند. به همین دلیل هر فردی باید تحصیلات، تخصص و تجربیات کاری پزشک کاشت مو در کلینیک را از مهم‌ترین معیارهای خود قرار دهد. خوشبختانه در کلینیک کاشت مو دکتر نیلفروش زاده تمامی پزشکان متخصص کاشت مو دارای تجارب و تحصیلات تخصصی در زمینه پوست و مو هستند و با سال‌ها تجربه کاشت موی موفق مطابق استانداردهای بین‌المللی، آماده ارائه خدمات به بیماران می‌باشند.

دکتر نیلفروش زاده با انجام بیش از 12000 عمل کاشت موی موفق به عنوان چهره برتر پیوند و کاشت مو در خاورمیانه شناخته می‌شوند. بنابراین کلینیک کاشت مو دکتر نیلفروش زاده همواره به عنوان بهترین کلینیک کاشت مو شناخته می‌شود.

دکتر نیلفروش زاده یکی از پزشکان برجسته ایرانی در حوزه پوست ومو است. ایشان با داشتن 30 سال سابقه موفق و درخشان، توانسته است بیش از 12 هزار پرونده کاشت مو و ابرو را با موفقیت پشت سر بگذارد. کلینیک کاشت مو دکتر نیلفروش زاده جزو اولین کلینیک ‌های کاشت و پیوند مو در ایران است و اکثر افراد مشهور و سلبریتی‌ها برای عمل کاشت مو و ابرو به این کلینیک مراجعه کرده‌اند.

چرا کلینیک کاشت مو و ابرو دکتر نیلفروش زاده؟!

بیش از 30 سال تجربه موفق

12 هزار پرونده کاشت مو و ابرو

اولین کلینیک کاشت مو ایران

جدیدترین متدهای کاشت مو و ابرو

ما آن چیزی را انجام می‌دهیم که نیاز شماست!

سابقه کاشت مو با انواع روش‌های موجود

یکی از معیارهایی که باید بیماران در زمینه انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران در نظر بگیرند، سابقه کاشت مو به روش‌های مختلف است. در واقع بسیاری از کلینیک‌ها به‌ دلیل امکانات و تجهیزات محدودی که در اختیار دارند نمی‌توانند تمامی روش‌های کاشت مو را به اجرا در بیاورند. به همین دلیل پزشک به بیمار تاکید می‌کند که از روش خاصی برای کاشت مو استفاده کند. در صورتی که یک مرکز حرفه‌ای کاشت مو امکانات و تجربه انواع روش‌های کاشت مو را دارد و بنابر انتخاب بیمار و همچنین مشورت با پزشک متخصص بهترین روش را برای این جراحی در نظر می‌گیرد.

پروفسور نیلفروش زاده به دلیل تجربه و تخصص بالایی که در زمینه کاشت مو دارند، همواره علاوه بر روش‌های مرسوم این جراحی، متدهای تخصصی و جدید کاشت مو را به کار می‌گیرند که نه تنها در ایران بلکه در کل جهان تأیید شده و موثر شناخته می‌شود. بنابراین اگر می‌خواهید با جدیدترین و بی خطرترین متدها کاشت مو انجام دهید، حتماً کلینیک کاشت مو دکتر نیلفروش زاده انتخاب شما خواهد بود.

استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز

تجهیزات پیشرفته نیز یکی دیگر از فاکتورهای مهم انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران است. کلینیک‌های حرفه‌ای که به بیماران خود اهمیت می‌دهند، به‌ صورت منظم تجهیزات خود را به روز می‌کنند. این کلینیک‌ها سعی دارند که با تهیه جدیدترین دستگاه‌ها، بهترین کیفیت و کمترین عوارض کاشت مو را برای بیماران خود به ارمغان بیاورند. قطعا هرچه تجهیزات پیشرفته و به‌روزتری در کاشت مو استفاده شود، این جراحی در زمان کمتر و با کیفیت بیشتری انجام می‌شود.

ارائه مشاوره تخصصی در زمینه کاشت مو

اگر به انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران فکر می‌کنید، باید بدانید که ارائه مشاوره تخصصی یکی از وظایف مهم هر کلینیکی است. یک کلینیک حرفه‌ای باید زمان کافی برای مشاوره به شما اختصاص دهد. در جلسه مشاوره، تردید شما را در زمینه کاشت مو از بین ببرد، انواع روش‌های کاشت مو را به شما شرح دهد و به شما کمک کند که مناسب‌ترین متد را انتخاب کنید. به همین خاطر کلینیک تخصصی کاشت مو دکتر نیلفروش زاده با داشتن مشاوران متخصص به بیماران خود در این موارد کمک می‌کند. در واقع شما با انتخاب کلینیک دکتر نیلفروش زاده برای کاشت مو، همه نیازهای خود را در این زمینه به‌ صورت تخصصی برطرف خواهید کرد.

در صورتی که به مشاوره تخصصی با مرکز معتبر کاشت مو دکتر نیلفروش زاده نیاز دارید، فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

دریافت مشاوره رایگان کاشت مو

مشخصات(Required)
دریافت نوبت جهت انجام خدمات:

رضایت مندی مراجعین کاشت مو

برای اینکه از انتخاب خود در زمینه بهترین کلینیک کاشت مو در تهران مطمئن شوید، می‌توانید در رابطه با رضایت‌مندی مراجعه قبلی این کلینیک پرس‌وجو کنید. یکی از روش‌های یافتن این افراد، صحبت کردن با مراجعان در خود کلینیک است. یعنی زمانی که برای مشاوره و چکاپ‌های پزشکی به کلینیک مراجعه می‌کنید، می‌توانید نظر افرادی که قبلا در این کلینیک کاشت مو انجام داده‌اند را جویا شوید. همچنین یکی دیگر از روش‌های دستیابی به سایر مراجعین کلینیک، خواندن کامنت‌ها و نظرات افراد در وبسایت و صفحات اجتماعی کلینیک است.

رضایت مندی از قبل و بعد کاشت و پیوند مو دکتر نیلفروش زاده

ارائه چکاپ‌های منظم

خدمات پس از جراحی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک کلینیک مسئولیت‌پذیر است. قوانین یک کلینیک خوب باید به‌ صورتی باشد که شما بتوانید قبل و بعد از انجام این جراحی و بر حسب نیاز خود جلسات چکاپ و مشاوره منظمی را دریافت کنید. چکاپ‌های منظم باعث می‌شود که جلوی هرگونه عوارض این جراحی گرفته شده و بیمار در بهترین شرایط ممکن به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کند.

مجوز رسمی از وزارت بهداشت

متاسفانه کاشت مو یکی از آن کسب‌ وکارهایی است که افراد زیادی به‌ جهت سودجویی و بدون داشتن تخصص به این حوزه وارد شده‌اند. به همین دلیل از مهم‌ترین معیارها برای انتخاب بهترین مرکز کاشت مو، داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت است. اگر سری به مراکز غیرمعتبر بزنید، متوجه خواهید شد که بسیاری از آن‌ها مجوزهای قانونی این جراحی را نداشته و کاملا غیرقانونی مشغول بازی با جان و مال افراد هستند. گاهی اوقات حتی پزشکی به انجام این جراحی نظارت ندارد و این عمل تخصصی صرفا توسط تکنسین‌های حاضر در اتاق عمل انجام می‌شود.

طریقه انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

حال که با مهم‌ترین معیارهای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران آشنا شدید، باید بتوانید اولویت‌های خود را مشخص کنید. در ابتدای راه لیستی از کلینیک‌هایی که همه معیارهای مدنظر را داشتند تهیه کنید. سپس سعی کنید که در بین معیارها اولویت خود را مشخص کنید. به‌عنوان مثال ممکن است که اولویت شما اول تجربه کاری زیاد و سپس تحصیلات تخصصی پزشک باشد یا اینکه به این قضیه به‌ صورت برعکس نگاه کنید. سپس با توجه به اولویت‌بندی معیارها بر اساس سلیقه خود، می‌توانید بهترین کلینیک کاشت مو را انتخاب کنید.

خدمات تخصصی بهترین کلینیک کاشت مو

همانطور که قبل‌تر گفتیم، کلینیک نیلفروش زاده از جمله بهترین کلینیک‌های کاشت مو در ایران است که خدمات تخصصی کاشت ابرو نیز به صورت کاملا حرفه‌ای توسط شخص دکتر نیلفروش زاده و تیم تخصصی ایشان صورت ‌می‌گیرد. از دیگر خدمات تقویت ابرو و مو در کلینیک دکتر نیلفروش زاده می توان به سل تراپی و مزوتراپی اشاره کرد.

✔️در روش مزوتراپی با استفاده از یک سوزن مناسب کوکتل‌های تقویتی را به زیر پوست تزریق می‌کنند. با مزوتراپی بعد از کاشت ابرو، تارهای ابرو تقویت می‌شوند و شروع به رشد می‌کنند. این روش یکی از روش‌هایی است که نتیجه فوق العاده‌ای روی رشد موهای ابرو دارد.

✔️سل تراپی یکی از روش‌های تقویت فولیکول‌های مو بعد از کاشت است که با استفاده از سلول‌های بنیادی صورت می‌گیرد. دکتر نیلفروش زاده از این روش در برخی از مواقع و با تشخیص خود استفاده می‌کند.

احسان علیخانی در کدام کلینیک کاشت مو کرده است؟

اگر دوست دارید که با بهترین کلینیک کاشت مو در تهران آشنا شوید، باید بگوییم که کلینیک کاشت مو و ابرو دکتر نیلفروش زاده می‌تواند نظر هرکسی را به خود جلب کند! در واقع تیم حرفه‌ای این کلینیک با در نظر گرفتن همه نیازهای مراجعین، بهترین پاسخ به این نیازها را فراهم کرده‌اند. فرقی ندارد که نیاز به روان‌شناس داشته باشید تا از تردید در زمینه کاشت مو یا سایر اقدامات زیبایی رهایی پیدا کنید، یا اینکه نیاز به متخصص تغذیه داشته باشید تا بتواند به شما در کنترل ریزش مو کمک کند، به هرحال کلینیک دکتر نیلفروش زاده پاسخ‌گوی همه نیازهای شما در زمینه پیوند و کاشت مو خواهد بود.

بسیاری از بازیگران و افراد معروف و شناخته شده، کاشت موی خود را در کلینیک دکتر نیلفروش زاده انجام داده‌اند.

کلینیک کاشت موی احسان علیخانی
عکس قبل و بعد کاشت مو کریم باقری

کلینیک کاشت مو فوتبالیست ها ( فیروز کریمی و کریم باقری)

از آنجایی که پرپشت بودن مو در زیبایی چهره آقایان نقش بسزایی دارد، حتی ورزشکاران و فوتبالیست ها نیز جزو افرادی بوده‌اند که برای کاشت مو به کلینیک دکتر نیلفروش زاده مراجعه کرده اند. دکتر نیلفروش زاده از آنجایی که بسیار ماهر و توانمند هستند، علاوه بر سلبریتی‌های سینما، فوتبالیست های مشهور مانند آقای فیروز کریمی و کریم باقری فرایند کاشت موی خود را به دست‌های توانمند و حاذق دکتر نیلفروش زاده سپرده‌اند و با رضایت کامل اعلام کرده‌اند که برای پیوند مو به دکتر نیلفروش زاده مراجعه کرده‌اند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که بسیاری از افراد ترنس که تغییر جنسیت داده‌اند که برای انجام اقدامات پیوند موی از جمله کاشت مو و کاشت ریش و سبیل خود به کلینیک دکتر نیلفروش زاده مراجعه می‌کنند. یکی از بازیگران مشهور نیز در زمینه کاشت مو به این کلینیک مراجعه کرده است. (مشاهده محتوای کاشت مو برای افراد ترنس)

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که کلینیک کاشت مو و ابرو دکتر نیلفروش زاده با داشتن جدیدترین تجهیزات روز دنیا در زمینه کاشت مو و ابرو، بهترین خدمات را به بیماران ارائه می‌کند. همچنین شخص دکتر نیلفروش زاده به عنوان چهره شاخص پیوند مو نه‌ تنها در ایران بلکه در خاورمیانه محسوب می‌شود. به همین دلیل کاشت مو در کلینیک پروفسور نیلفروش زاده، بهترین نتیجه ممکن را به‌ همراه خواهد داشت.

فعالیت دکتر نیلفروش زاده در سایر کشورها

ما علاوه بر ایران، در شش نقطه دنیا در کنار شما هستیم… پیوند و ابرو تخصص ما در دنیاست.

✔عمان-مسقط

✔امارات-دبی

✔ترکیه-استانبول

✔پرتغال

✔اتریش

✔اربیل عراق

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *