هزینه کاشت ریش و سبیل آقایان موضوع مورد بحث در این مقاله است. امروزه، کاشت ریش محبوبیت زیادی پیدا کرده و بسیاری از آقایان تلاش می‌کنند با این روش زیبایی، جذابیت چهره مردانه خود را دو چندان کنند. یکی از عوامل مهم هنگام تصمیم ‌گیری قبل از انجام این کار، هزینه کاشت ریش است که ممکن است برای برخی دغدغه مالی ایجاد کند.
در ادامه مقاله، هزینه کاشت ریش و سبیل در تهران و همچنین نکاتی که باید در نظر گرفته شود را بررسی خواهیم کرد.

عوامل تاثیرگذار کاشت ریش و سبیل آقایان

عوامل تاثیرگذار بر هزینه کاشت ریش و سبیل آقایان

کاشت ریش و سبیل به عنوان یک جراحی‌ زیبایی آقایان شناخته می‌شود که همانطور از نامش پیداست برای پر کردن موهای ریش و سبیل کاربرد دارد. با این حال، برخی افراد به دلیل ترس از هزینه‌های بالای جراحی ممکن است از عمل کاشت ریش صرف نظر کنند. عوامل زیادی برای تعیین هزینه کاشت ریش وجود دارد که افراد باید قبل از انجام هر کاری، آن‌ها را مدنظر قرار دهند. در ادامه به مهم‌ترین عوامل موثر بر هزینه کاشت ریش و سبیل اشاره خواهیم کرد:

نمونه کار کاشت ریش

دریافت مشاوره رایگان کاشت ریش توسط دکتر نیلفروش زاده و تیم متخصص ایشان (چهره برتر کاشت مو خاورمیانه)

مشخصات(Required)
دریافت نوبت جهت انجام خدمات:

✔ کلینیک‌ دکتر نیلفروش زاده با بیش از ۱۰,۰۰۰ تجربه موفق در کاشت مو، با افتخار اعلام می‌کند که یکی از برترین مراکز کاشت ریش در ایران است.

چرا کلینیک کاشت مو و ابرو دکتر نیلفروش زاده؟!

بیش از 30 سال تجربه موفق

12 هزار پرونده کاشت مو و ابرو

اولین کلینیک کاشت مو ایران

جدیدترین متدهای کاشت مو و ابرو

ما آن چیزی را انجام می‌دهیم که نیاز شماست!

دکتر-نیلفروش-زاده

هزینه کاشت ریش در تهران چقدر است؟

هزینه کاشت ریش در تهران

وقتی به کلینیک خوب جهت کاشت ریش مراجعه می‌کنید، پزشک متخصص ابتدا قسمتی را که قصد کاشت ریش دارید، ارزیابی می‌کند. او به دقت تراکم موهای ریش شما را مشاهده و بررسی می‌کند. بر اساس این ارزیابی، پزشک هزینه کاشت ریش را بیان می‌کند. کاشت ریش به دلیل حساسیت زیادی که دارد، نیازمند ظرافت و دقت بسیار است. هر گونه اشتباه کوچکی ممکن است به نتیجه نهایی آن آسیب برساند.
به همین دلیل، پزشک با استفاده از تجربه و دانش خود، به دقت تعداد تار موهای مورد نیاز برای دستیابی به تراکم و نتیجه مطلوب را تعیین می‌کند.

◀قیمت حدودی کاشت ریش در تهران از 15 میلیون تومان شروع می‌شود. این قیمت ممکن است بسته به نیاز شما، تعداد گرافت‌های کاشته شده و عوامل دیگر متغیر باشد. برای اطلاع دقیق از هزینه کاشت ریش توسط دکتر نیلفروش زاده فرم موجود در مقاله را پر نمایید و یا با شماره 45640-021 تماس بگیرید.

آیا هزینه کاشت ریش شامل بیمه می‌شود؟

هزینه کاشت ریش توسط بیمه‌ها پوشش داده نمی‌شود. خدماتی مانند کاشت ابرو، کاشت ریش در ایران به عنوان خدمات زیبایی تلقی می‌شوند که به طور معمول تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرند. هر چند که ممکن است بیمه‌ تکمیلی جزئی از هزینه‌های جراحی زیبایی را پوشش دهد، اما این مورد به شرایط خاص بیمه و نوع جراحی بستگی دارد.

به طور کلی، برای کاشت ریش اغلب باید هزینه را خودتان پرداخت کنید و از بیمه‌ انتظار خاصی نداشته باشید.

کلام نهایی

هزینه کاشت ریش و سبیل به دلیل عوامل مختلفی از جمله  طرح مورد نظر هر فرد،  تعداد فولیکول ها و گرافت های برداشت شده ، تجهیزات کلینیک و … متفاوت است. بنابراین قبل از تصمیم‌گیری جهت انجام این کار زیبایی، بودجه مورد نظر خود را تعیین کنید. سپس با توجه به عوامل ذکر شده به بهترین کلینیک کاشت ریش و سبیل برای انجام خدمات خود مراجعه کنید.

فعالیت دکتر نیلفروش زاده در سایر کشورها

ما علاوه بر ایران، در شش نقطه دنیا در کنار شما هستیم. پیوند و ابرو تخصص ما در دنیاست.

✔عمان-مسقط

✔امارات-دبی

✔ترکیه-استانبول

✔پرتغال

✔اتریش

✔اربیل عراق

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *