ترمیم کاشت ابرو یکی از اقداماتی است که معمولاً بعد از کاشت ابرو برای افرادی انجام می‌شود که رضایت کافی از ابروهای جدید خود ندارند. در برخی موارد برای ترمیم ابروهای ریخته شده و دریافت بهترین نتیجه از کاشت ابرو ممکن است نیاز به انجام ترمیم باشد. اگر شما هم به دنبال دریافت اطلاعات کامل و جامع در خصوص کاشت ابرو مجدد هستید، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

ترمیم کاشت ابرو چیست؟

ترمیم کاشت ابرو چیست؟

یکی از اقدامات مهم و موثربعد از کاشت ابرو جهت زیباتر شدن و اصلاح عیوب احتمالی در فرآیند کاشت اولیه، ترمیم کاشت ابرو گفته می‌شود. از این روش‌ هنگامی که ابروها قرینه نیستند و یا در کاشت اولیه ابرو نقصی وجود دارد، استفاده می‌شود. همچنین در صورتی که فرد از نتیجه عمل خود رضایت ندارد و تمایل به داشتن ابروهای پرپشت داشته باشد، نیاز به کاشت ابرو مجدد احساس می‌شود.

قبل و بعد کاشت ابرو دکتر نیلفروش زاده
عکس قبل و بعد کاشت ابرو دکتر نیلفروش زاده بدون عوارض

دریافت مشاوره رایگان برای ترمیم کاشت ابرو توسط دکتر نیلفروش زاده و تیم متخصص ایشان (چهره برتر کاشت مو خاورمیانه)

مشخصات(Required)
دریافت نوبت جهت انجام خدمات:

زمان ترمیم کاشت ابرو

✔️حداقل 6 تا 9 ماه بعد از کاشت ابرو اولیه (در صورت صلاحدید پزشک)

دلایل مهم کاشت ابرو مجدد

به طور کلی ترمیم کاشت ابرو به دلایلی مانند خالی ماندن بخشی از ابرو، کاشت نامناسب و یا خواب نادرست ابرو انجام می‌شود. لازم به ذکر است جهت کاشت ابرو و یا ترمیم ابروی کاشته شده انتخاب کلینیک مناسب و معتبر تاثیر بسزایی در نتایج عمل دارد. مراقبت‌های بعد از عمل ترمیم پیوند ابرو نیز در بروز نتایج مطلوب بسیار تاثیرگذار است. در ادامه مطلب به معرفی دلایلی که ممکن است موجب دریافت نتیجه نامناسب از کاشت ابرو شود، می‌پردازیم.

ترمیم کاشت ابرو برای چه افرادی مناسب است؟

همانگونه که گفته شد، ترمیم کاشت ابرو برای برخی افراد لازم و ضروری است و برای برخی افراد ممکن است تنها جهت افزایش ماندگاری انجام شود. به صورت کلی کاشت ابرو مجدد برای افراد زیر مناسب است :

چرا کلینیک کاشت مو و ابرو دکتر نیلفروش زاده؟!

بیش از 30 سال تجربه موفق

12 هزار پرونده کاشت مو و ابرو

اولین کلینیک کاشت مو ایران

جدیدترین متدهای کاشت مو و ابرو

ما آن چیزی را انجام می‌دهیم که نیاز شماست!

دکتر-نیلفروش-زاده

روش‌های ترمیم کاشت ابرو

جهت ترمیم کاشت ابرو روش‌های مختلفی وجود دارد که هریک از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند و ممکن است برای برخی افراد مناسب و برای عده‌ای مضر باشد. در این بخش از مقاله به ذکر روش‌های انجام ترمیم پیوند ابرو می‌پردازیم :

روش‌های ترمیم کاشت ابرو

◀ جهت ترمیم ابرو کاشت شده با کارشناسان کلینیک کاشت مو و ابروی دکتر نیلفروش زاده در ارتباط باشید. این کلینیک از بهترین و متخصص‌ترین تیم کاشت ابرو برخوردار است و باعث شده همواره خدمات کاشت مو و ابرو را با بالاترین کیفیت ارائه کند.

مراقبت‌های بعد از کاشت ابرو مجدد

رعایت مراقبت‌های پس ازترمیم کاشت ابرو تاثیر زیادی در افزایش میزان ماندگاری ابروهای کاشت شده دارد. مهم‌ترین مراقبت‌های بعد از ترمیم کاشت ابرو عبارتند از :

سوالات متداول

کلام نهایی

بدون تردید هیچ چیز به اندازه مراجعه به یک کلینیک مطرح و شناخته شده در زمینه ترمیم کاشت ابرو برای دریافت بهترین نتیجه موثر نیست. در کلینیک پیوند مو و ابروی دکتر نیلفروش زاده بستری را به وجود آورده‌ایم تا مخاطبان با آسودگی خاطر توسط دکتر نیلفروش زاده و تیم متخصص ایشان خدمات زیبایی را دریافت کنند.

فعالیت دکتر نیلفروش زاده در سایر کشورها

ما علاوه بر ایران، در شش نقطه دنیا در کنار شما هستیم. پیوند و ابرو تخصص ما در دنیاست.

✔عمان-مسقط

✔امارات-دبی

✔ترکیه-استانبول

✔پرتغال

✔اتریش

✔اربیل عراق

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *