روش برداشت مو برای کاشت ابرو سوال بسیاری از افرادی است که قصد انجام عمل زیبایی کاشت ابرو را دارند. این عمل زیبایی محبوب و پر‌طرفدار یک روش نسبتا جدید جهت بهبود ابرو، فرم ابرو و بازیابی ظاهر ابروها است. به طور کلی در عمل کاشت ابرو، موها از بدن خود فرد به ویژه از موهای نزدیک به پشت گوش گرفته می‌شود و در ناحیه ابرو کاشته می‌شود. اما با این حال انتخاب بانک مو برای کاشت ابرو یکی از مهم‌ترین جنبه‌های این عمل زیبایی است. چرا که می‌تواند روی نتیجه این عمل تاثیر بسزایی داشته باشد.

◀ در مطلب پیش‌رو اهمیت انتخاب مناسب ترین بانک مو برای کاشت ابرو و دیگر عوامل موثر مورد نقد و بررسی قرار گرفته است.

برداشت مو برای کاشت ابرو

اهمیت انتخاب بانک موی مناسب برای کاشت ابرو

انتخاب بانک مو برای کاشت ابرو از اهمیت بسیاری برخوردار است، چرا که روی نتایج طبیعی این عمل تاثیر مستقیم دارد. عموماً ایده‌آل‌ترین بانک مو برای کاشت ابرو موهای پشت سر بیمار است، زیرا با ضخامت و بافت موهای ابرو سازگار و هماهنگ است. انتخاب بانک موی مناسب برای کاشت ابرو یکی از فاکتورهای مهم در عمل زیبایی کاشت ابرو است.

✔ جهت انتخاب بانک مو برای کاشت ابرو، پزشک متخصص عواملی مانند ضخامت و بافت مو، رنگ، شکل و اندازه ابروی بیمار را در نظر می‌گیرد. جراح با انتخاب دقیق گرافت‌های مو که با ضخامت ابرو و بافت ابرو کاملا مطابق باشد، موها را با استفاده از ابزار پانچ تخصصی و یا با کشیدن مستقیم برمی‌دارد. در اینجا باید گفت تخصص جراح در انتخاب و قرار دادن گرافت مو بسیار مهم است.

منابع برداشت مو برای کاشت ابرو

دکتر کاشت ابرو برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو پیش از هر اقدامی بانک مو یا همان محل اهدای پیوند را به طور کامل بررسی و آنالیز می‌کند. به صورت کلی برای کاشت ابرو دو منبع مهم و اصلی وجود دارد :

منابع برداشت مو برای کاشت ابرو

چرا برای کاشت ابرو عمدتاً از موهای سر استفاده می‌شود؟

برای کاشت ابرو استفاده از موهای سر که نزدیک به پشت گوش هستند نسبت به موهای سایر قسمت‌های بدن ارجحیت دارد. چرا که موهای این ناحیه از لحاظ بافت و ضخامت با ویژگی‌های موهای ابرو کاملا مطابق و سازگار است و جهت ایجاد ابروهای پرپشت و مشخص، مناسب‌تر هستند.

◀ موهای پشت گوش معمولا در یک جهت رشد می‌کنند و به الگوی رشد طبیعی موهای ابرو بسیار شبیه است. این ویژگی موجب حالت‌دهی بهتر و حفظ ظاهر ابرو پس از کاشت ابرو می‌شود. همچنین موهای این ناحیه در مقایسه با موهای بدن منبع مطمئن‌تری هستند. زیرا بافت، ضخامت و رنگ موهای سر به دلایلی مانند افزایش سن یا نوسانات هورمونی کمتر دچار تغییر می‌شود. به همین دلیل موهای پشت گوش یک منبع قابل اطمینان و قابل پیش‌بینی برای کاشت ابرو است. به صورت کلی استفاده از موهای سر برای کاشت ابرو به دلایلی همچون الگوی رشد طبیعی، فراوانی و قابل پیش بینی بودن روشی متداول‌تر است.

دریافت مشاوره رایگان برای انجام کاشت ابرو توسط دکتر نیلفروش زاده و تیم متخصص ایشان (چهره برتر کاشت مو خاورمیانه)

مشخصات(Required)
دریافت نوبت جهت انجام خدمات:

مزایا و معایب استفاده از موی سر برای کاشت ابرو

مزایای استفاده از موی سر برای کاشت ابرو

در صورتی که برای کاشت ابرو از موهای پشت سر و ناحیه نزدیک به گوش استفاده شود، در مقایسه با برداشت مو از سایر نواحی بدن مزایایی را به همراه دارد.

  • مزیت اول این است که موهای این قسمت از سر از لحاظ ضخامت، سرعت رشد و بافت بسیار شبیه به موهای ابرو هستند و استفاده از آنها باعث می‌شود تا ابروها در نهایت ظاهر طبیعی‌تری داشته باشند. همچنین چرخه رشد موهای سر نسبت به موهای بدن طولانی‌تر است و موهای کاشته شده از دوام بیشتری برخوردار هستند و این مزیت دیگر استفاده از موی سر برای کاشت ابرو است.
  • مزیت مهم دیگر این است که موهای سر در معرض آسیب کمتری هستند و به این ترتیب کاشت ابرو بادوام‌تر انجام می‌شود. جراح می‌تواند گرافت‌های بیشتری را از پوست سر فرد جمع‌آوری کند که این امر می‌تواند برای افرادی که ریزش ابروی وسیعی داشته‌اند یا به دنبال ابروهای پرپشت هستند، بسیار مهم باشد.

◀ لازم است بدانید اگر برای کاشت ابرو از موهای بدن استفاده شود، به رسیدگی بیشتر و دقیق‌تری نیاز دارد و این موضوع می‌تواند زمان‌بر یا چالش برانگیز باشد.

دقت داشته باشید، از آنجایی که موهای سر باید مرتبا کوتاه شوند و سریع رشد می‌کنند ممکن است جهت حفظ ظاهر طبیعی، ابروها نیز به کوتاهی بیشتر داشته باشند.

چرا کلینیک کاشت مو و ابرو دکتر نیلفروش زاده؟!

بیش از 30 سال تجربه موفق

12 هزار پرونده کاشت مو و ابرو

اولین کلینیک کاشت مو ایران

جدیدترین متدهای کاشت مو و ابرو

ما آن چیزی را انجام می‌دهیم که نیاز شماست!

دکتر-نیلفروش-زاده

مزایا و معایب کاشت ابرو با استفاده از موهای بدن

اگر برای کاشت ابرو به جای موهای سر از موی بدن استفاده شود که روشی کمتر رایج است، با مزیت‌ها و معایبی همراه است که در ادامه آنها را معرفی کرده‌ایم.

سوالات متداول

کلام نهایی

در پایان، باید بگوییم که در پروسه برداشت مو برای کاشت ابرو انتخاب بانک موی مناسب و توجه به عواملی مانند الگوی رشد، ضخامت و رنگ باید با دقت و تبحر خاصی انجام شود. بنابراین مشاوره با یک جراح ماهر و کارآزموده جهت تعیین مناسب‌ترین بانک مو برای کاشت ابرو بسیار ضروری است. شما می‌توانید با مراجعه به بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران و بهره مندی از تخصص تیم متخصص و متبحر، بهترین نتایج را از کاشت ابرو مشاهده کنید و از داشتن ابروهایی پرپشت و زیبا نهایت لذت را ببرید.

فعالیت دکتر نیلفروش زاده در سایر کشورها

ما علاوه بر ایران، در شش نقطه دنیا در کنار شما هستیم. پیوند و ابرو تخصص ما در دنیاست.

✔عمان-مسقط

✔امارات-دبی

✔ترکیه-استانبول

✔پرتغال

✔اتریش

✔اربیل عراق

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *